חלונות בלגיים

חלונות בלגיים נקראים על שם הפרופיל האירופאי ממנו הם עשויים, במקור היה זה פרופיל ברזל מגולוון, אך כיום מייצרים אותם גם מאלומיניום, המספק עמידות רבה יותר, חסינות מחלודה ואפשרויות בנייה ועיצוב נוספות.

אלומיניום בלגי יש כמה תכונות המבדילות אותו מפרופילים אחרים: דפנותיו עבות יחסית, בעוד צורתו היא צרה ביחס לפרופילים אחרים.

בשל כך,אלומיניום בלגי הם אלגנטיים, עדינים ומסוגננים יותר במראה שלהם. האסתטיקה שלהם היא היופי שבפשטות, בניקיון, בשימוש בקווים מועטים ודקים. כל אלו יוצרים פתחים בעלי מראה מינימליסטי ומודרני, הנותן את הכבוד לנוף בחוץ להיות השחקן הראשי התחום באופן מושלם במסגרת החלון. נדמה כי אלומיניום בלגי, המצטיין בקווי מתאר נקיים, סגפניים ומלבניים, מנסה לשמש כמסגרת הראויה ביותר לנוף תוך הכנסת כמות אור גדולה לחדר.

בלגי 7500
בלגי 7500

press to zoom
בלגי 7300
בלגי 7300

press to zoom
בלגי1
בלגי1

press to zoom
בלגי 7500
בלגי 7500

press to zoom
1/8

 

יתרונות חלונות בלגיים

  • היצע רחב של עיצובים, גדלים, סגנונות וגוונים

  • בידוד תרמי ואקוסטי

  • שימוש בפרופיל בלגי צר יחסית הנותן תחושה אוורירית לכל חלל פנים

  • אטימות גבוהה

  • עמידות משופרת

 

הפתרונות המושלמים עבורכם

בין אם אתם בעלי בנייני משרדים, אשר רוצים לבצע רכישה גדולה בכמות מאוד מאסיבית,

או אפילו אדם פרטי, אשר רוצה לבצע שינויים או שיפוצים בביתו ולרכוש חלונות בלגיים בעיצוב אישי ומיוחד משלו,

הדבר החשוב במקרים כאלו זה שהחברה שאתם בוחרים לקנות ממנה מוצאים תהיה חברה אמינה יציבה ובעלת מוניטין.

המוניטין של החברה צריך להיות מוניטין יציב ובעל וותק אשר נצבר עם הזמן בשוק, ואשר תוכלו לסמוך עליה ללא כל בעיה.

בין הנושאים אשר אתם צריכים לבדוק:

  • האם החלונות אשר אתם מזמינים באמת מתאימים לצרכים שלכם.

  • התאמה מלאה של החלונות לסביבה בה הם יהיו.

  • אחריות ושירות מקצועיים של החברה – גם לאחר הרכישה

כך תרצו להרגיש שאתם מקבלים מוצר במחיר משתלם ונגיש, אך לא מחיר זול שמשמעותו היא מוצר פחות איכותי. על כן חשוב למצוא את האיזון הנכון בין האיכות למחיר וחברתנו היא החברה היודעת לספק לכם את כל מה שציינו בדיוק בדרישות הרצויות.

 

היצע ומגוון של חלונות בלגיים ומעוצבים

אלמוג אלומיניום הינה חברה בעלת מגוון רב של חלונות אלומיניום, מכל הסוגים. פתרון החלונות בעיצוב בלגי מקנה מראה חמים, ונעים לכל בית. באתר של אלומיניום ארביב ניתן להתרשם ממגוון התמונות והמידע, כמו כן ניתן להגיע למשרדנו על מנת להתרשם וכמובן לקבל חוות דעת מאיש מקצוע. בחברתנו אנחנו גם מתמחים בנוסף לכך בעיצוב וייצור של חלונות אלומיניום, וכן חלונות בלגיים, לא רק לאנשים מהמגזר הפרטי, אלא אף לאנשים בעלי עסקים אשר מעוניינים לעצב את משרדם וזקוקים לפתרונות מקצועיים ומשתלמים לכיס. לכן, אם אתם מתאימים למה שציינו ורוצים פתרון איכותי ומתאים עבורכם, אז הגעתם למקום הנכון. בנוסף למבחר עשיר, תוכלו ליהנות משירות מקיף ואישי, עד למציאת הפתרון עבורכם.

 

לפתרונות הטובים והמתאימים עבורכם, תוכלו ליצור אתנו קשר עוד היום עם אלמוג בטלפון 052-6772417, ותזכו לשירות מקצועי ואיכותי, ללא פשרות.