חלונות פנורמיים

חלון פנורמי הוא חלון מבוקש מבין המבוקשים ביותר בתחום עיצוב הפנים, הן בישראל והן בכל העולם. חלון זה הינו למעשה יוצר לנו מעין תחושת מרחב פתוח (אופן ספייס) בתוך הבית, אנו מרגישים כאילו עשינו הגדלת החלל ולמעשה התחושה האופטית הזו שהבית הוא הרבה יותר רחב וגדול ממה שבמציאות. ישנם  אנשים אשר חיים באזור עירוני ויכולים להיעזר בצורה בבניינים גבוהים, אשר במקרה כזה יפתחו נוף אל כל קו האופק של העיר. כמו כן, אנשים אשר גרים בדירות קרקע שבאזורים די קטנים וקהילתיים (מושבים, קיבוצים וכו') יוכלו לקבל את תחושת החלל הפתוח באמצעות התקנת חלונות פנורמים בביתם וכך להרגיש מעין תחושה של אור, טבע ונוף אל תוך פנים הבית שלהם.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/9

 

יתרונות חלונות פנורמיים

כאשר אנו רוצים לעצב לנו את הבית – לא משנה האם זה בית חדש שבנינו או בית קיים שיש לנו או שקנינו – במקרה כזה עלינו לדעת כיצד אנחנו מגדירים את הרצון והצורך שלנו, ולתת עיצוב ומענה הולם. בהסתכלותנו על הבית הקיים או החדש שלנו עלינו לעצור ולחשוב לרגע – האם משהו חסר לנו בחלל הזה? או אולי יש לו צורך ליותר אור? האם אנחנו חשים בחלל זה הרגשה של צפיפות? אולי החלל גורם לנו להרגיש בצורה של מאורה? לדעתנו שעל כל שאלות אלו נוכל וניתן לתת את המענה על ידי החלון הפנורמי. ניתן למעשה לגרום לתעתוע אנשים בעין וזאת על ידי יצירה של אשליה אופטית מסוימת, ובגרימת תחושה של חלל רחב וגדול גם בתוך החלל הקטן שיהיה ובל נשכח גם הכנסת אור גדולה אל תוך ביתנו מבחוץ.

 

שימושים ויתרונות

לחלונות הפנורמיים יש לא מעט שימושים ויתרונות:

  • את החלונות הפנורמיים לקוחות רבים בוחרים להציב באזור המטבח, כיוון שחלונות אלו מקנים הרגשה של הרבה אור ואוויר אשר נכנסים אל תוך החלל  היות והמטבח הינו אחד האזורים הכי שימושיים בבית.

  • בדרך כלל, החלונות הפנורמיים שימושיים באזורים קטנים ולכן יש דרישה להרבה אוורור ואור.

  • אין חובה שהחלונות יהיו רק בבית, ניתן לשים אותם גם במקומות נוספים, כגון: מרפאה, קליניקה, וגם במשרד. במקומות אלו ניתן גם להעניק את אותה התחושה של המרחב הפתוח והנעים.

בהגדרותינו את החלון הפנורמי אין לנו ספק כי יש מבחר לא קטן של אפשרויות בחירה בבחירת החלונות ולכן הדבר המתאים ביותר לנו הוא להגדיר לעצמנו – למה אנחנו צריכים את החלון ,כמובן לא לשכוח את השילוב עם התקציב אשר הקצבנו לעצמנו לכך, וגם עם טווח הזמן שיש ודרוש לנו לרכישה של המוצר כולל הרכבתו ובנייתו והתאמתו לצרכינו, ולבסוף לפנות לחברה איכותית, מקצועית כמו אלמוג אלומיניום וכל זאת על מנת לקבל את המענה המתאים לנו.

 

המוצרים האיכותיים והמעוצבים במיוחד ללקוחותינו

ברכישה של חלונות בין אם לבית, לעסק או לכל מקום, חשוב לכל אחד כלקוח לרכוש את המוצר מחברה איכותית, מקצועית ואמינה אבל בנוסף לכך נגישה עבורנו כלקוח בהיבט הכספי. חברת אלמוג אלומיניום הינה חברה איכותית ומקצועית ועובדת לא מעט שנים עם וותק בשוק, חברה אשר נותנת את המענה  המתאים ומקצועי לכל צרכי הלקוחות השונים שלה. חלונות אלומיניום, בלגיים, פנורמיים וסוגים נוספים של מוצרים אשר מוצעים לכם, וכל זאת כדי שתוכלו לצפות בהם באתר החברה ולהתרשם מאתנו.

 

חברת אלמוג אלומיניום תספק לכם כלקוחות את המוצרים האיכותיים והטובים ביותר בשוק, לרבות חלונות פנורמיים אשר נחשבים לאחד הנחשבים והמבוקשים במוצרי השוק כיום, וכל זאת במחירים אשר מותאמים לכלל האוכלוסייה. אין ספק כי לפנות אלינו על ומנת שתוכל לקבל מענה לכל צורך שיעלה.

 

לפתרונות הטובים והמתאימים עבורכם, תוכלו ליצור אתנו קשר עוד היום עם אלמוג בטלפון 052-6772417, ותזכו לשירות מקצועי ואיכותי, ללא פשרות.