רשתות יתושים

האם סובלים מנוכחות מוגזמת של יתושים? האם נכנסו "לבקר" אתכם אורחים לא רצויים? האם נמאס לכם ממעופפים טורדניים? רוצים לשמור על הבית מפני חדירת מעופפים אבל לא מוכנים לוותר על איכות החיים? הכירו את הפתרונות שלנו למקרים האלו:

אצלנו תמצאו מגוון רשתות נגד יתושים עם יתרונות ייחודיים:

 

  • תהליך ייצור מוקפד ומדויק.

  • עמידה בתווי תקן מקומיים ובינלאומיים.

  • התאמת וילונות ורשתות לצרכי הלקוח.

  • בחירה בין מגוון רחב של דגמים.

  • הגנה מפני פלישת חרקים, יתושים, זבובים ועוד...

  • מתיחה אידיאלית של הרשת על מסגרת אלומיניום קשיחה.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4

 

רשתות יתושים - למה לרכוש דרכנו?

הרשתות שלנו מותקנות לאחר תיאום מוקדם מול הלקוח. אנו עוסקים בתחום כבר שנים רבות ולרשותנו ארגז כלים משוכלל. בשלב הראשון אנו מייעצים ללקוח ומפרטים על אפשרויות ההגנה השונות מפני יתושים. במקביל, אנו מביאים בחשבון צרכים ספציפיים כגון אוורור החלל או החדרת תאורה טבעית. מטרתנו היא למצוא את הרשתות הדקות והאיכותיות ביותר בהתאם לתנאי הסביבה וגודל החלון או המפתח.

בשלב השני אנו מסבירים על רשתות הניתנות להזזה על מסילה. התפעול של הרשתות המיוצרות על ידי חברתנו הוא נוח ופשוט. תוכלו להתקין רשת נגד יתושים בחדר הילדים, המטבח, הסלון, השירותים והמקלחת. אנו נציע לכם רשת נגד יתושים לחלונות גבוהים או נמוכים ונעזור לשמור על רמת החיים הנדרשת.

 

הדגמים המובילים של הרשתות

א. כנף הזזה לחלון – בדגם הזה הדגש הוא על סגירה ופתיחה לרוחב ובצורת הזזה. דגמים אלו מתאימים בעיקר לחדרי שינה, אך אפשר לשלב אותם גם במשרדים או חדרי מלון.

ב. דלת הזזה למרפסת – בעלי בתים פרטיים מתמודדים על בסיס קבוע עם חדירה של יתושים ומזיקים. הם מהווים מטרד משמעותי ולעיתים אף מביאים איתם מחלות. הפתרון היעיל הוא התקנה של דלת הזזה למרפסת. דלת זו מאפשרת יציאה וכניסה ללא הפעלת מאמץ אך היא במקביל גם משפרת את רמת הבידוד וההגנה מפני יתושים.

ג. כנף קבועה לחדרי שירותים – יש מקומות בבית בהם עדיף להתקין רשת קבועה. הדוגמא הטובה ביותר למקום מן הסוג הזה הוא תאי השירותים או המקלחת. אין סיבה לפתוח רשתות הגנה נגד יתושים בשירותים ולכן כנף קבועה היא הפתרון המומלץ על ידינו.

כדאי להתקין רשתות נגד יתושים תוך מחשבה לטווח ארוך. רכשו מוצר איכותי ולא תצטרכו לשאת בהוצאות מיותרות ובלתי צפויות. השקיעו בהשוואה בין דגמים ומוצרים וערבו את נציגינו בכל מקרה של התלבטות.

 

לפתרונות הטובים והמתאימים עבורכם, תוכלו ליצור אתנו קשר עוד היום עם אלמוג בטלפון 052-6772417, ותזכו לשירות מקצועי ואיכותי, ללא פשרות.