תריסים חשמליים

באלמוג אלומיניום אנו מזמינים אתכם לתאם אתנו פגישת ייעוץ לא מחייבת להתרשמות ולקבלת הצעת מחיר על ייצור והתקנת תריסים חשמליים, התריסים  אשר יכולים לשפר לכם את איכות החיים בצורה משמעותית ואיכותית ביותר. אנו בוחרים עבור הלקוח המזמין את המנגנון החשמלי לפי סוג התריס, דרישותיו של הלקוח ואופי החלל שיורכב התריס, וכל זאת בהתחשבות בלקוח בצרכיו ובתקציבו.
 

אצלנו תמצאו מגוון תריסים חשמליים במחירים אטרקטיביים. מטרתנו היא לעזור לכם למצות את הפוטנציאל של המנגנון החשמלי וליהנות משימוש נוח בתריסים.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/7

 

התריס החשמלי - האידיאליות שלו והקלות בתפעולו?

המאפיין (לדעתנו) הבולט ביותר של תריס חשמלי מניסיוננו הרב הוא קלות תפעול. בתריסים שלנו תוכלו לשלוט בפתיחה ובסגירה מרחוק ובלחיצת כפתור. התריסים מתאימים הן לבתים הפרטיים, והן למשרדים, לחברות הגדולות, הארגונים וגם אפילו בתי מלון. בין לקוחות החברה תמצאו מגוון רחב של קהל יעד:

 

  • משפחות עם ילדים

 

  • מעצבי פנים

 

  • קבלנים

 

  • אדריכלים

 

השימושים השונים בתריס החשמלי

תריסים חשמליים יכולים להיות בכל מקום שבו יש חלון רגיל, עם זאת, אנשים רבים בוחרים תריס חשמלי בעיקר לחלונות גדולים מאוד המכסים שטח רב של הקיר, כמו גם עבור דלתות הזזה גדולות שלרוב משמשות ליציאה מסלון הבית אל חצר הבית. באמצעות כך אנחנו יכולים לעשות חציצה מוחלטת וכיסוי של שטח גדול, מבלי לדאוג לריבוי של 'כנפי' תריסים רגילים שעבור סגירתם אנחנו נאלצים לפתוח את החלונות והרשתות ולסגור באמצעות ידיות, או גרוע מכך אם התריסים ממש ישנים – נאלצים למשוך בחבלים על מנת לסגור ולפתוח אותם. התריסים משמשים כמו סוג של וילון גדול שיורד ועולה על פי הצורך, ויוצר מראה נקי ואסתטי, מודרני ועכשווי.

 

בדיקת הצורך לפני שקונים...

כאשר אנחנו רוצים לרכוש תריסים לבית שלנו – אנחנו צריכים לראות היטב את כמות החלל שיש לנו בבית, את כמות החלונות הקיימים או את כמות החלונות הרצויים (במידה וזה לא בית קיים אלא בית שאנחנו כעת בונים או משפצים אותו) ולדאוג לרכישת תריסים בהתאם לאותה הכמות. חשוב למצוא חברה איכותית וטובה לרכוש ממנה תריסים חשמליים , חברה אשר נותנת לנו:

שירות אמין

  • מוצר איכותי

  • מחיר משתלם

  • ממשיכה לשרת אותנו גם אחרי מועד הרכישה

אנחנו באלמוג אלומיניום מתמחים בהתאמת פתרונות וחלונות לצרכי הלקוח וגודל החלל. תוכלו להתייעץ אתנו בכל מקרה של התלבטות ולשאוב השראה מקטלוג מגוון של חלונות. ערבו אותנו בשלב מוקדם של עיצוב הבית, המשרד או העסק ובואו ליהנות מאיכות ללא פשרות.

לפתרונות הטובים והמתאימים עבורכם, תוכלו ליצור אתנו קשר עוד היום עם אלמוג בטלפון 052-6772417, ותזכו לשירות מקצועי ואיכותי, ללא פשרות.