תריסי אור

במקרה של תריס גלילה רגיל שפועל באופן חשמלי ויוצר מצב של הנעה מעלה ומטה של השלבים, לא נוצרים רווחים בין השלבים הללו ככה שישנם שני מצבים אפשריים – של הצללה או של הארה מוחלטת. אין אפשרויות ביניים למצבים בהם רוצים יצירת אור מעומעם או חדירת אור קלה אל תוך החלל המבוקש. תריסי אור הם תריסי אלומיניום אשר פותחו מהמוצר תריסי גלילה ולהם יתרונות רבים נוספים.

  • ישנה אפשרות של התאמה הן לפתחים צרים, קטנים, גדולים או רחבים.

  • ישנה אפשרות של התקנה לתריס מנגנון חשמלי המאפשר הפעלה קלה.

  • בתריסי האור יש את השימוש בפרופיל אלומיניום דק ויוקרתי.

  • בתריסי האור קיימת עמידות מוחלטת.

  • קיים שיפור ברמת האבטחה ושימוש בתריסי האור במקום להשתמש בסורגים.

תריסי שלב אור למעשה נותנים לנו פיתוח ומענה הרבה יותר מתקדם עבור התריסים שיש לנו בבית. כולנו זוכרים מילדותנו את התריסים הרגילים שהיו בביתנו – אותם תריסים שצריך או למשוך באמצעות החבל בצדו של התריס, או אותם התריסים שצריך לסגור ולפתוח על ידי ידיות קטנות באמצע, שלרוב עלולות ליצור מצב של תקיעה של החלון ושל התריס. כמה קשה היה לנקות את אותם התריסים - זה בוודאי כולם זוכרים, צריך היה לפרק את כל השלבים, את כל הרשתות, החלונות, על מנת להגיע לכל המקומות הנדרשים לניקוי. תריס שלב אור מנוקה באופן קל, והמרווחים בעצם מאפשרים לנו אפשרות הגעה נוחה בהרבה עבור הניקיון שלהם.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/7

 

תריסי האור - ממה בעצם הם עשויים?

תריסי אור הם בעצם תריסים העשויים מאלומיניום לכל דבר אשר קיבלו את הפיתוח והתוספת לאפשר שליטה בכמות האור הנכנסת אל תוך החלל. כיום אלומיניום הוא המוצר מס' 1 המבוקש ביותר לייצור חלונות, מסגרות, תריסים, מסגרות לרשתות, ועוד. אלומיניום הינו חומר אמין ועמיד אשר יכול לעמוד במפגעי הטבע והעונות שלא כמו מסגרות לחלונות ותריסים בעבר שהיו עשויים מחומרים כמו עץ, (שהיה מתפוצץ ומתנפח) פלסטיק (שהיה נשבר בקלילות רבה ויוצר סדקים בתריסים או שלבים שלמים שחסרים) או ברזל/מתכת (שכמובן יצרו חלודה).

 

ולסיכום...

אין ספק כי מנינו את יתרונותיהם הרבים של תריסי אור. במידה וגם אתם רוצים לרכוש תריסי שלב אור איכותיים וטובים, אלמוג אלומיניום הינה בין החברות הקיימות בשוק והמובילות בתחום האלומיניום, תוכלו לבוא אלינו ולהתרשם מהמגוון הרחב של המוצרים לצד שירות אמין ובטוח, בשילוב עם מחיר משתלם ומוצר איכותי

אנו מזמינים אתכם ליהנות מניסיון שנים בתחום ומאחריות מלאה על כל עבודה שתחפצו.

 

לפתרונות הטובים והמתאימים עבורכם, תוכלו ליצור אתנו קשר עוד היום עם אלמוג בטלפון 052-6772417, ותזכו לשירות מקצועי ואיכותי, ללא פשרות.